Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
146 wpisów.
Agnieszka Sajda
W imieniu swoim jak i swojej rodziny dziękuję za organizację ceremonii pogrzebowej mojego męża Ireneusza. Pełen profesjonalizm z każdej strony. Dziękujemy za zamówienie Mszy Świętej w intencji zmarłego męża.
Alicja Florek
W imieniu własnym i rodziny bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej Dziadzia i polecamy Centrum Pogrzebowe. Pracownicy byli pełni empatii i życzliwości w tak bardzo trudnym dla nas czasie. W każdej chwili służyli pomocą i odpowiedzią na wszystkie pytania zarówno w kontakcie osobistym jak i telefonicznym. Wykazują się profesjonalizmem w każdej sytuacji. Dziękujemy za zamówioną mszę.
Zdzisława Juda
W imieniu swoim i rodziny dziękuję za profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej mojego męża. Jestem zadowolona z usług Pana Ząbka Polecam wszystkim. Pozdrawiam serdecznie
Anna
Pragnę z całego serca, szczerze polecić centrum pogrzebowe. Rodzina, w tak trudnym czasie, jakim jest śmierć bliskiej osoby, jest naprawdę zaopiekowana, poprowadzona, krok po kroku, zachowując przy tym, wysoką kulturę osobistą pracowników oraz pełną dyskrecję. Dziękujemy
ewa domanus
Szanowni Państwo, Pod koniec grudnia zeszłego roku /przed Świętami/ zmarła w Warszawie moja ciocia.Grobowiec rodzinny jest w Łoniowie w powiecie sandomierskim.Organizację ceremonii pogrzebowej powierzyłam firmie Ząbek / transport, przechowywanie zwłok, organizacja ceremonii,wsparcie dla rodziny, ZUS itd.. itd.-wszystkie sprawy związane z pogrzebem/Jakość usług, empatia ,takt i kultura osobista pracowników oraz niewygórowane ceny usług nie mają sobie równych. Niestety mam porównanie bo uczestniczyłam ostatnio w wielu ceremoniach pogrzebowych w Warszawie.Firma w pełni profesjonalna i godna polecenia. Niedościgniony wzór dla rynku warszawskiego. Dlaczego nie rozszerzacie usług na cały kraj ?
Tadeusz Konefał
Bardzo profesjonalna firma. Solidna, terminowa, godna polecenia. Ceny przystępne.
Jolanta Olechowska
W imieniu swoim i rodziny dziękuję za profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej mojego kochanego męża. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazane wsparcie,pomoc, zrozumienie i sprostanie moim największym oczekiwaniom. Z całego serca mogę polecić usługi firmy Ząbek.
Mateusz
Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm. Dziękujemy za pomoc i wsparcie przy pogrzebie Babci.
Marta Waszyńska
Bardzo dziękuję za profesjonalne,pełne empatii przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Firma godna zaufania i polecenia , oferująca usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję za zamówioną mszę w intencji Taty.
Beata Gumuła
Firma profesjonalna, godna polecenia oraz zaufania a jakość oferowanych usług jest na najwyższym poziomie. Dziękujemy za zamówioną mszę za zmarłą.