Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
143 wpisy.
Marianna , Antoni, Wojciech Kosterscy
Witam ! 23 grudnia 2015 roku był dniem w którym żegnaliśmy Mieczysława Kosterskiego męża, tatę , brata , wujka. W imieniu całej rodziny chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej, za pełny profesjonalizm, za dokładność i staranność w każdym calu. Będziemy polecać Państwa usługi pogrzebowe. Bardzo dziękujemy !
Ewa i Grzegorz Mika
Jeżeli poszukujecie Państwo ludzi, którzy taktownie, godnie i z szacunkiem towarzyszyć będą Waszym bliskim w ostatniej ziemskiej podróży, a z Waszych ramion w tych trudnych chwilach zdejmą ciężar profesjonalnego przygotowania uroczystości pogrzebowej - to znajdziecie ich w Centrum Pogrzebowym P. Jana Ząbka. Dziękujemy.
Irena i Stanisław Rękas
W imieniu całej naszej rodziny pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Państwu za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu w dniu 30.10. 2015. Dzięki fachowej i profesjonalnej Państwa obsłudze było nam łatwiej przejść przez ten trudny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i z pewnością będziemy polecać państwa usługi. Z wyrazami wdzięczności Rodzina Rękas
Grzegorz Połeć
Serdecznie dziękuję Firmie ZĄBEK za profesjonalną organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej w dniu 27 września 2015 roku. Sprawność działania, takt, zaangażowanie właściciela firmy i jej pracowników wzbudziły podziw wszystkich, którzy przyszli i przyjechali z wielu stron Polski żeby pożegnać mojego tatę. Myślę, ze jesteście przykładem godnym do naśladowania, bowiem potrafiliście w tak trudnych chwilach okazać szacunek zmarłemu i jego rodzinie oraz zaznaczyć swoją obecność na tyle ile było to niezbędne. Dziękuję również za zamówienie Mszy Św. w intencji zmarłego i zapalony znicz na na jego grobie. To wszystko razem świadczy o tym, że Firma ZĄBEK potrafi działać w sposób etyczny i a jej pracownicy cechują się wrażliwością niezbędną do świadczenia usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. z wyrazami szacunku Grzegorz Połeć - sekretarz powiatu ostrowieckiego.
Córka Wiesława z rodziną
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację i oprawę ceremonii pogrzebowej kochanego taty Kazimierza Dziwólskiego.
Barbara Rewera
Serdeczne podziękowania dla firmy Pana Jana Ząbka za obsługę uroczystości pogrzebowej mojego Taty w dniu 02 września 2015 roku.Całość ceremonii była zorganizowana perfekcyjnie i profesjonalnie, z dużą dozą taktu i wyrozumiałości w tych trudnych dla nas chwilach.Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy i napewno będziemy polecać usługi Państwa Firmy Pogrzebowej .
Gorycka Teresa
W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za profesjonalne zorganizowanie i przebieg pożegnania i uroczystości pogrzebowej mojego brata Krzysztofa. Za zamówioną mszę św serdecznie dziękuję
Grażyna Lebiest
Bardzo dziękuję za empatię i profesjonalizm w ostatniej drodze mojej mamy.
Dzieci
serdecznie dziekuiemy zakladowi pogrzebowemu w organizowaniu pogrzebu 9 .07.2015 kochanego taty JANA WENDRA
Zofia Wierzbicka z rodziną
W imieniu całej rodziny, serdecznie dziękuję za obsługę ceremonii pogrzebowej i towarzyszenie z tak wielkim szacunkiem w ostatniej drodze mojej Mamy Łucji Pyszczek. Dziękuję za pomoc okazaną przez pracowników Państwa firmy i pełen profesjonalizm. Dzięki Państwa staranności, mogliśmy się w tak trudnym dla nas czasie skupić na zadumie i modlitwie. Jesteśmy wdzięczni za zamówioną Mszę Św. Z wyrazami szacunku, rodzina Wierzbickich i Pyszczków