Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 55
Maria Gryglak
W imieniu całej mojej rodziny chciałam Państwu serdecznie podziękować za organizacje pogrzebu w dniu 31.03.2016 w Koprzywnicy. Dziękujemy za wszystko serdecznie a szczególność za okazaną empatię oraz fachową pomoc w tak trudnych dla nas chwilach.
Wiesław Rys
Bardzo dziękuję za perfekcyjną oprawę pogrzebu Mamy, który odbył się 12.03.2016r w Ożarowie.Rodzina i znajomi zauważyli różnicę między Waszą obsługą a firm miejscowych, oczywiście na korzyść Waszej firmy. Muszę przy tym wspomnieć o wspaniałym kontakcie przesympatycznych młodych właścicieli - Pana Dawida i Jego cudownej Żony, pozdrawiamy Was serdecznie.
STAWNICKA GRAŻYNA
W imieniu całej rodziny dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojej matki
Chmielewska Dorota
Serdecznie dziękujemy Państwu za przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszego brata i wujka SP.Wiesława Rojka.Dziękujemy za zaangażowanie,fachowość i wsparcie duchowe oraz za zamówioną Mszę Święta w intencji zmarłego.Z pewnością polecimy Państwa Firmę innym którzy chcą pożegnać bliskich w ostatniej drodze.Jeszcze raz bardzo dziękujemy
Rodzina Sarzyńskich
W imieniu całej naszej rodziny składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizowaniu uroczystości pogrzebowej. Dziękujemy również za zamówioną mszę św. za tatę.
Anna K.
Dziękuję za sprawne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Pracownicy udzielili wszechstronnej pomocy oraz informacji. Dziękuję również za zamówioną mszę św. w intencji zmarłej Mamy. W trudnych chwilach można liczyć na Państwa firmę. Pozdrawiam, Anna K.
Tomasz Pawlowski
Dziekuje za profesionalno usluge naprawde polecam.
Sławek z rodziną
Słowo dziękuję to za mało,aby wyrazić zadowolenie za profesjonalną i perfekcyjną obsługę ceremonii pogrzebowej mojego Taty Ś.P. Juliana,która odbyła się dn.14.01.2016r. Dziękowałem już Państwu telefonicznie. Robię to jeszcze raz za pośrednictwem strony,aby mogły to przeczytać osoby, jeśli przyjdzie im wybrać firmę, która godnie i z wielkim zaangażowaniem od A do Z zorganizuje ceremonię pogrzebową.Jesteście godni polecenia, potraficie zadbać o każdy szczegół,jak mało kto.Dziękuję z całą rodziną za wszystko. Mimo wielkiego smutku w tym dniu Wasz profesjonalizm pozostanie na długo w pamięci.
rodzina Fryzów
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pełen profesjonalizm. Każdemu polecamy. Usługi państwa firmy sprostają oczekiwaniom każdej rodziny znajdującej się w tak trudnej sytuacji życiowej. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego kochanego brata Jakuba Fryza
Marysia
Dziękujemy z całego serca w imieniu całej rodziny Krystyny Grędzińskiej za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej, która odbyła się 06.01.2016r. Państwa firma jest godna zaufania i polecenia innym. Dziękujemy również za zamówioną Mszę Świętą. polecamy wszystkim, którzy są w potrzebie Z wyrazami szacunku. Pozdrawiamy.