Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
120 wpisów.
Elżbieta Kilian
Jestem bardzo wdzięczna za państwa usługi,gdyż w takim momencie mojego życia nie byłabym wstanie tak zorganizować ostatnie pożegnanie mojego ukochanego męża, ojca, dziadzia i prawnuków.Dziękujemy.
Adam Stępień
Wyrażamy podziękowania i szacunek Centrum Pogrzebowemu Jan Ząbek za miłą i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej naszego brata Marka Stępnia uważamy że Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek godne jest polecenia . Dorota Żur , Jan Stąpór , Adam Stępień z rodzinami
Maria NOWACKA
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować właścicielowi i pracownikom firmy Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Janiny Tomczyk .Ceremonia była przeprowadzona bardzo profesjonalnie , a właściciele i pracownicy firmy byli nieocenioną pomocą i wsparciem dla nas w tych trudnych chwilach. Panowie z wielkim taktem, wykazując się empatią i zrozumieniem zadbali o całą oprawę uroczystości .Bardzo dużym plusem jest też to , że wszystkimi formalnościami zajęła się firma. Dziękujemy za bardzo piękny list od firmy i zamówioną Mszę Świętą. Pełen profesjonalizm ,serdecznie polecam .
Małgorzata Pięta
W imieniu swoim i mojej siostry Renaty Wójcinskiej serdecznie dziękujemy Firmie Pogrzebowej Jan Ząbek za profesjonalną oprawę ceremonii pogrzebowej naszej Mamy Heleny Sochy. W tym bardzo trudnym dla nas czasie otrzymałysmy usługę na najwyższym poziomie. Empatia i perfekcja to wizytówka tej firmy. Polecamy.
Marek Nowak
Chciałbym z całego serca podziękować pracownikom firmy Jan Ząbek Centrum Pogrzebowe za zorganizowanie pogrzebu mojej Żony. Od pierwszych chwil otrzymalem bardzo profesjonalną pomoc, a wszyscy wykazali się niesamowitą empatią i zrozumieniem. Panowie podczas ceremonii bardzo profesjonalni, dbający o wszystko z wielkim taktem. Dziękuję raz jeszcze.
Magdalena Lasota
Jesteście wspaniali pod każdym względem... Godni polecenia. Dziękuję
Bogusława Krzemińska
W tej opinii wyrażającej ocenę usług przez Firmę Jan Ząbek Filia w Tarnobrzegu chcę jeszcze raz serdecznie podziękować za zorganizowanie pogrzebu Mojej Mamusi Eleonory. Wysoko oceniam, zarówno pierwszy telefoniczny kontakt z Zakładem, który nawiązała Moja córka, jaki i wszystkie następujące czynności i samą ceremonię pogrzebową. Poziom usług wysoki, wszystkie sugestie z naszej strony uwzględnione i wykonane. Szacunek, empatia do zmarłego, jak i rodziny zachowane na wysokim poziomie. Dla mnie również ważne takie rzeczy , jak jakość kwiatów, samochodów , możliwość zakupu garderoby, bardzo estetyczny wygląd Panów wykonujących swoje powinności były bez zarzutu. Przejęcie przez Zakład kontaktów z ZUSEM, załatwienie busa bez żadnych komplikacji to dla mnie również było wielkim plusem. Jestem wdzięczna i zadowolona. Dziękuję. Z czystym sumieniem polecam usługi tego zakładu. Pozdrawiam serdecznie Właścicieli i Pracowników Zakładu Krzemińska z Tarnobrzega
Przemek Wojdylo
Niesamowity profesjonalizm. Pełna kultura, zrozumienie, zaangażowanie na każdym etapie pogrzebu mojej Mamy. Już podczas rozmowy z Panią Izą, wiedziałem, że trafiłem do właściwej Firmy, która we właściwy sposób zajmie się obsługą ceremonii pogrzebowej. Wszystkie formalności związane z zasiłkiem, wiązanki, transport busem z kościoła na cmentarz, klepsydry / gdzie nawet był dodany klej, pinezki i taśma / - świadczą o tym, że są to profesjonaliści w swojej branży. Nowoczesny karawan wraz z panami obsługującymi, na najwyższym możliwym poziomie. Olbrzymia kultura osobista. W takim trudnym czasie to było bardzo ważne dla nas . Zajęli się wszystkim i my już tego nie musieliśmy mieć na głowie. Ludzie uczestniczący w ceromonii, bardzo chwalili Ich za profesjonalizm. Podczas rozliczenia końcowego, wszystko uczciwie, wg wcześniejszych ustaleń rozpisane na poszczególne składniki. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i cieszę się, że zajęli się tym Zawodowcy. Przemek Wojdylo
Agnieszka Oszczudłowska
Dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu mojego ojca Antoniego O.Usługa na najwyższym poziomie,przeprowadzona w wielkim szacunku przez panów obsługujących, dbających o wszystko. Dziękuję i polecam Firmę.
Iwona Kopeć
Wielkie podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek, pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do okoliczności. Śmierć Mamy jest bardzo trudną chwilą w życiu każdego z nas, smutek, żal, rozpacz - te emocje często odbierają nam racjonalne myślenie. Dzięki trosce pracowników o każdy szczegół, ceremonia pogrzebowa odbyła się z należytą starannością i powagą. Dziękuję również za słowa wsparcia tak bezcenne w tak smutnym momencie.