Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 112
Agnieszka Oszczudłowska
Dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu mojego ojca Antoniego O.Usługa na najwyższym poziomie,przeprowadzona w wielkim szacunku przez panów obsługujących, dbających o wszystko. Dziękuję i polecam Firmę.
Iwona Kopeć
Wielkie podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek, pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do okoliczności. Śmierć Mamy jest bardzo trudną chwilą w życiu każdego z nas, smutek, żal, rozpacz - te emocje często odbierają nam racjonalne myślenie. Dzięki trosce pracowników o każdy szczegół, ceremonia pogrzebowa odbyła się z należytą starannością i powagą. Dziękuję również za słowa wsparcia tak bezcenne w tak smutnym momencie.
Teresa Świercz
Dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu mojego męża Jana Świercza. Dziękuję za okazany szacunek naszej rodzinie. Państwa pomoc i kultura osobista jest na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia
Krystyna Wnuk
Bardzo fachowa obsługa. Byli dla mnie bardzo pomocni w tych ciężkich chwilach. Serdecznie dziękuję.
Aneta S.
Firma Jan Ząbek zorganizowała ceremonie pogrzebową mojego męża Adama S. Bardzo jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie, jakie otrzymałam. Pogrzeb był bardzo wzruszający, muzyka i kwiaty przepiękne. Dziękuję.
Natalia
Dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej babci. Bardzo miła obsługa. Dziękuję za okazany szacunek naszej babci jak i naszej rodzinie. Państwa pomoc i kultura osobista jest na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!!!
Paulina Oliwa
Chciała bym bardzo podziękować za obsługę pogrzebu mojej Babci Marianny Ury był on przygotowany tak jak sie należy z szacunkiem do wszystkich.. Obsługa kulturalna miła i elegancka.. Polecam zakład pogrzebowy Jan Ząbek z czystym sumieniem
Eliza Graboń
Ceremonia zorganizowana bardzo profesjnonalnie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Pracownicy bardzo życzliwi i pomocni. Firma godna polecenia
Jadwiga Woźniak
Dziękuję serdecznie za profesjonalną obsługę w ostatniej drodze mojej ukochachnej mamy a w szczególności Panu Obarskiemu, który wykazał się fachową obsługą. Jestem w pełni zadowolona z Panstwa usługi, wszystko było dograne i na wysokim poziomie. Polecam usługi Pana Ząbka.
Barbara
Chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania Centrum Pogrzebowemu Jan Ząbek za profesjonalną obsługę podczas uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Usługa spełniła nasze oczekiwana na najwyższym poziomie zarówno podczas przygotowań jak i w trakcie samej uroczystości. Jeszcze raz dziękuję i polecam.