Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 68
Rodzina Statuchów
Dziękujemy! Jako klienci Zakładu Pogrzebowego „Jan Ząbek” w Sandomierzu składamy serdecznie podziękowania wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Parokrotnie przyszło nam korzystać z usług Waszego Zakładu Pogrzebowego za każdym razem spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek przebiegł bez żadnych zastrzeżeń.Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego „Jan Ząbek” w Sandomierzu pieniądze stanowią drugorzędną rolę – mimo ceny, którą zapłaciliśmy za usługi – ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na wysokim poziomie.W imieniu rodziny i bliskich zmarłego Józefa składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc w tak trudnych dla nas dniach. Z czystym sumieniem możemy polecić Wasze usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Dziekujemy również za zamówioną Msze Św.w intencji zmarłego.
IRENA SZYRMER
Serdecznie dziękuję za bardzo profesjonalne usługi i zamówioną Mszę Św. w intencji mojej Ś.P. Siostry.
Córka Stanisławy Sołtyka
Wraz z całą rodziną chciałabym bardzo podziękować wszystkim pracownikom Państwa firmy za bardzo uroczysty, elegancko i bardzo profesjonalnie, a przy tym z wielką serdecznością zorganizowany pogrzeb mojej Mamy, Stanisławy Sołtyka, który odbył się w Koprzywnicy 31.03.2016 roku. Szczególnie dziękuję obu Paniom, z którymi byłam w kontakcie telefonicznym (Sandomierz) i osobistym (Koprzywnica) za ogromną pomoc w przygotawaniach do pogrzebu. Jestem bardzo wdzięczna za zamówienie Mszy Świętej w intencji mojej Mamy.
Maria Gryglak
W imieniu całej mojej rodziny chciałam Państwu serdecznie podziękować za organizacje pogrzebu w dniu 31.03.2016 w Koprzywnicy. Dziękujemy za wszystko serdecznie a szczególność za okazaną empatię oraz fachową pomoc w tak trudnych dla nas chwilach.
Wiesław Rys
Bardzo dziękuję za perfekcyjną oprawę pogrzebu Mamy, który odbył się 12.03.2016r w Ożarowie.Rodzina i znajomi zauważyli różnicę między Waszą obsługą a firm miejscowych, oczywiście na korzyść Waszej firmy. Muszę przy tym wspomnieć o wspaniałym kontakcie przesympatycznych młodych właścicieli - Pana Dawida i Jego cudownej Żony, pozdrawiamy Was serdecznie.
STAWNICKA GRAŻYNA
W imieniu całej rodziny dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojej matki
Chmielewska Dorota
Serdecznie dziękujemy Państwu za przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszego brata i wujka SP.Wiesława Rojka.Dziękujemy za zaangażowanie,fachowość i wsparcie duchowe oraz za zamówioną Mszę Święta w intencji zmarłego.Z pewnością polecimy Państwa Firmę innym którzy chcą pożegnać bliskich w ostatniej drodze.Jeszcze raz bardzo dziękujemy
Rodzina Sarzyńskich
W imieniu całej naszej rodziny składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizowaniu uroczystości pogrzebowej. Dziękujemy również za zamówioną mszę św. za tatę.
Anna K.
Dziękuję za sprawne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Pracownicy udzielili wszechstronnej pomocy oraz informacji. Dziękuję również za zamówioną mszę św. w intencji zmarłej Mamy. W trudnych chwilach można liczyć na Państwa firmę. Pozdrawiam, Anna K.
Tomasz Pawlowski
Dziekuje za profesionalno usluge naprawde polecam.