Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
146 wpisów.
Iwona Justyna Chciuk
W imieniu mamy ,swoim oraz całej rodziny bardzo dziękujemy za zorgnizowanie pogrzebu taty. Serdecznie polecam Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek . Pełen profesjonalizm i wysoka kultura od samego początku do końca, niezwykle sprawna organizacja, piękne wieńce, uroczysta, dopracowana w kazdym szczególe ceremonia. i co najważniejsze: niezwykle miła i troskliwa obsługa... Pracownicy Centrum Pogrzebowego naprawdę mają wielkie serca, są niezwykle współczujący,wspierający bardzo bardzo pomocni , uczynni i życzliwi... Dziękujemy również za zamówienie Mszy Świętej w intencji zmarłego taty.
Witold Muszyński
Bardzo empatyczna i profesjonalna obsługa. Firma godna polecenia.
Sabina P
Ciężko opisać jak można zorganizować pogrzeb taty ale przez Pana Ząbka był po prostu piękny. Polecam z całego serca podejście do klienta jak i całą organizacje. Przeroczyło nasze oczekiwania. Nie mieliśmy żadnych doświadczeń w tym temacie, ale pomogli nam w każdym stopniu i podpowiedzieli "co i jak" zorganizować po kolei.
Leszek
Bardzo dziękujemy za profesjonalną usługę i mnóstwo empatii i taktu okazanych przed i w trakcie pogrzebu naszej mamy, Leokadii. Dziękujemy też za mszę w intencji Zmarłej.
Aga
Bardzo polecam usługi na najwyższym poziomie ,profesjonalnie, uprzejmie, dziękujemy za zamówiona mszę.
Rodzina Godek
Serdecznie polecamy wybór tego Centrum Pogrzebowego. Firma profesjonalna, Pani pracująca w punkcie przy szpitalu w Sandomierzu bardzo empatyczna, uprzejma i pomocna. Usługa pogrzebowa bardzo profesjonalnie przeprowadzona, ostatnio korzystaliśmy z usług konkurencyjnej firmy i jesteśmy bardzo zaskoczeni tutaj niższą ceną, lepszą jakością usługi i podejsciem do klienta. Pomimo ciężkiego czasu dla rodziny firma zaoferowała wsparcie i zrozumienie w tym trudnym czasie, wytłumaczyła i doradziła wszystko krok po kroku.
Barbara C
Firma profesjonalna, gona polecenia oraz zaufania a jakość oferowanych usług jest na wysokim poziomie. Dziękujemy za zamowiana mszę za zmarłą.
Dominik.P
Wasza empatia, troska i profesjonalizm sprawiły, że cały proces organizacji pogrzebu był znacznie łatwiejszy dla naszej rodziny. Od samego początku do samego końca, zaoferowaliście nam wsparcie i zrozumienie, dbając o każdy szczegół i angażując się w pełni w zapewnienie nam poczucia ulgi.
Agnieszka
Polecam serdecznie firmę Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek - firma w pełni profesjonalna i godna zaufania. Dziękuję serdecznie. Dziękuję również za zamówienie Mszy w intencji zmarłego.
Marzena Migut
Rekomendujemy usługi tego zakładu pogrzebowego. Nasza rodzina korzystała z usług filii w Tarnobrzegu. Pragniemy podziękować Państwu za profesjonalizm wszystkich pracowników. Zarówno przy obsłudze transportu osoby zmarłej oraz całej organizacji ceremonii pogrzebowej. Nasze wspomnienia z tego uroczystego dnia zostaną w naszej pamięci i sercach na zawsze. Wszystko to, dzięki Państwu, którzy potraficie w takiej chwili być i pracownikiem i człowiekiem. Pragniemy również podkreślić, iż florystyka żałobna u Państwa jest bardzo różnorodna i jednocześnie wykonana z kunsztem i wymaganiami klienta, a przede wszystkim korzystna cenowo. Dziękujemy. Rodzina Migutów.