Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 106
Paulina Oliwa
Chciała bym bardzo podziękować za obsługę pogrzebu mojej Babci Marianny Ury był on przygotowany tak jak sie należy z szacunkiem do wszystkich.. Obsługa kulturalna miła i elegancka.. Polecam zakład pogrzebowy Jan Ząbek z czystym sumieniem
Eliza Graboń
Ceremonia zorganizowana bardzo profesjnonalnie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Pracownicy bardzo życzliwi i pomocni. Firma godna polecenia
Jadwiga Woźniak
Dziękuję serdecznie za profesjonalną obsługę w ostatniej drodze mojej ukochachnej mamy a w szczególności Panu Obarskiemu, który wykazał się fachową obsługą. Jestem w pełni zadowolona z Panstwa usługi, wszystko było dograne i na wysokim poziomie. Polecam usługi Pana Ząbka.
Barbara
Chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania Centrum Pogrzebowemu Jan Ząbek za profesjonalną obsługę podczas uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Usługa spełniła nasze oczekiwana na najwyższym poziomie zarówno podczas przygotowań jak i w trakcie samej uroczystości. Jeszcze raz dziękuję i polecam.
Paweł Myszka
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować pracownikom firmy ZĄBEK za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Ceremonia była przeprowadzona bez zarzutu, z zachowaniem szacunku, w skupieniu. Panowie w trakcie ceremonii niewidoczni ale cały czas obecni i dbający o wszystko z wielkim taktem, wykazując się empatią i zrozumieniem. Pełen profesjonalizm. Bardzo dużym plusem jest też to że wszystkimi formalnościami zajęła się firma nie ja w trudnym dla mnie czasie. Dziękuję
Rodzina Śnieżyńskich
Serdecznie dziękujemy w imieniu całej Rodziny za profesjonalizm, ogromny takt, cierpliwość i wielką pomoc w zorganizowaniu ceremonii pogrzebowej naszego Męża i Taty
Andrzej SIKORA
W imieniu Rodziny, a szczególnie Mamy Teresy serdecznie dziękujemy za Waszą troskę, opiekę i wsparcie, a szczególnie bardzo profesjonalne, wzorowe wykonanie usługi. Śmierć bliskich, szczególnie Ojca , jest zawsze sytuacją niespodziewaną. Wasza Firma, pracownicy pomogli nam w tym trudnym czasie zdejmując z nas te problemy, które zaprzątałyby nasze umysły - dając spokój i tą ważną chwilę na myślenie właśnie nie o "doczesności". Bardzo dziękujemy także za ofiarę na Mszę św. w intencji Zmarłego św. Jana Józefa Sikory. W gronie rodzinnym po pogrzebie wspominaliśmy o Waszej fachowości, jakości, cierpliwości, jednym słowem profesjonalizmowi.
Mirosław Sarzyński
W imieniu całej naszej rodziny składam Państwu serdeczne podziękowania za organizację pogrzebu naszego Taty w dniu 23.01.2021 r. Wszystko przygotowane zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam Wasze usługi.
Jolanta Bzduch
Dziękuję pracownikom Centrum za profesjonalną, pełną taktu, empatii i szacunku obsługę uroczystości pogrzebowej na każdym jej etapie, począwszy od biura w Koprzywnicy, a skończywszy na części na cmentarzu.
Jolanta Bzduch
Obsługa pogrzebu przeprowadzona profesjonalnie, z wielką kulturą, godnością i taktem. Na każdym etapie pogrzebu, w każdym aspekcie, począwszy od spraw załatwianych na samym początku w biurze w Koprzywnicy, do czynności wykonanych przez pracowników Centrum w kościele i na cmentarzu. Dziękuję.