Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
146 wpisów.
Władysława Mijal
Obsługa miła i pomocna. Firma bardzo profesjonalna, godna polecenia, w tak ciężkim dla rodziny czasie.
Alicja Zielińska
Składam serdeczne podziękowania za profesjonalnie przeprowadzoną pod każdym względem ceremonię pogrzebową. Wszystko przygotowane zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam usługi firmy.
Teresa Żak
Bardzo dziękuje za profesionalne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Marianny Jońcy,Polecam
Magdalena
Firma godna polecenia i zaufania. Miła obsługa. Podejście do rodziny w żałobie profesjonalne. Dziękujemy i serdecznie polecamy.
Magda
Firma godna zaufania, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pracownicy mili, mają podejście do osób w żałobie. Organizacja pogrzebu na najwyższym poziomie.
Patrycja K.
Polecam serdecznie firma solidna a pracownicy z sercem podchodzą do rodzin i z szacunkiem do całej uroczystości pogrzebowej.Dziekujemy serdecznie i polecamy .
Łukasz Małecki
Realizacja zamówienia i podejście do klienta w firmie Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek - to pełna fachowość i wzorowy profesjonalizm na każdym etapie. Doradztwo i obsługa na najwyższym poziomie, jak i - co wydaje mi się bardzo ważne - kultura osobista pracowników. Serdecznie dziękuję za współpracę.
Anna Mazur
W imieniu swoim i całej swojej rodziny, chcialabym bardzo państwu podziękować, za obsługę pogrzebu mojego Taty. Piekna oprawa, sliczne kwiaty, pełen profesjonalizm, serdeczny kontakt.
Sylwia Kapuśniak
Chcemy gorąco podziękować pracownikom Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek za organizację pogrzebu mojego taty Stanisława Pazia. W tak trudnym dla nas czasie Państwa profesjonalizm, takt i empatia były dla nas bezcenne. Dziękujemy za szacunek okazany zmarłemu tacie i duże wsparcie okazane rodzinie. Uroczystość była piękna i perfekcyjnie zorganizowana. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Urszula Czarnecka
Gorąco dziękuję za tak profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy,panowie z taką serdecznością i oddaniem łączyli się z nami w bólu,nie spotkałam się jeszcze z tak miłymi ludźmi.Jestem osobą medialną i każdemu będę polecała tylko i wyłącznie Państwa Centrum Pogrzebowe.Jeszcze raz dziękuję.