Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 106
Kamila
W imieniu swoim i rodziny dziękuję za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i taktowność.Dziękuję za uczestnictwo we mszy pogrzebowej panów z obsługi pogrzebu(nie zawsze tak jest...)a tym samym za okazany szacunek ...Dziękuję całej firmie Jana Ząbka i polecam!
Adam Bogucki
Dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej mamy Katarzyny Woś,polecamy korzystanie z usług tej firmy....
Adam Bogucki
Dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej mamy Katarzyny Woś,polecamy korzystanie z usług tej firmy....
Kazimiera Holc
Mila i profesjonalna obsługa. Dziękujemy za zamówioną mszę w intencji zmarłego. Polecamy Państwa usługi
Małgorzata Goździowska
Bardzo dziękuję za obsługę pogrzebu bliskiej mi osoby. Firma godna polecenia
Marta Jedlińska
Brawo !!! Pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do każdego klienta , klasyka i nowoczesność jednocześnie to wyróżnia tą Firmę , która dla mnie nie ma sobie równych w całym regionie. Korzystałam z Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek w każdej usłudze . Pogrzeb mamy zorganizowany na najwyższym poziomie , dopięty każdy szczegół i spełnione każde moje życzenie . Pani Iza przemiła , empatyczna osoba z dużą wiedzą , pomocą i doświadczeniem . Pan Dawid wykonał piękny pomnik , każdy najmniejszy szczegół dopięty i dopracowany . Panie Kwiaciarki przechodzą same siebie w sztuce florystyki , za każdym razem zaskakują , tworząc przepiękne kompozycje na każdą okazję i to wszystko w przemiłej atmosferze i przystępnej cenie . Panowie z obsługi pogrzebów zawsze taktowni , eleganccy i służący pomocą . Firmie należy się 5* . Gratuluję i dziękuję serdecznie .
Iwona
Profesjonalna, miła obsługa wszystko dopięte na ostatni guzik. Dziękuję w imieniu rodziny za takt i profesjonalizm w tak trudnym dniu.
Jolanta Rozmus
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu mamy mojego męża przez Centrum Pogrzebowe " Jan Ząbek".Dziękuję za zamówioną mszę świętą w intencji mojej Teściowej. Okazana wrażliwość ,opieka,szacunek dla zmarłej oraz nam na najwyższym poziomie.Bardzo dziękujemy i polecamy Państwa usługi.
Tomek
Najlepsze nagrobki w Tarnobrzegu - Bardzo fachowy montaż - Polecam!
Alina Piskorz
Bardzo dziękuję za obsługę pogrzebu mojej mamy Marianny Chuchnowskiej. Dziękujemy za takt i profesjonalizm w ostatniej drodze najbliższej nam osoby. Usługa spełniła nasze oczekiwania na najwyższym poziomie.