Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 112
Paweł Myszka
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować pracownikom firmy ZĄBEK za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Ceremonia była przeprowadzona bez zarzutu, z zachowaniem szacunku, w skupieniu. Panowie w trakcie ceremonii niewidoczni ale cały czas obecni i dbający o wszystko z wielkim taktem, wykazując się empatią i zrozumieniem. Pełen profesjonalizm. Bardzo dużym plusem jest też to że wszystkimi formalnościami zajęła się firma nie ja w trudnym dla mnie czasie. Dziękuję
Rodzina Śnieżyńskich
Serdecznie dziękujemy w imieniu całej Rodziny za profesjonalizm, ogromny takt, cierpliwość i wielką pomoc w zorganizowaniu ceremonii pogrzebowej naszego Męża i Taty
Andrzej SIKORA
W imieniu Rodziny, a szczególnie Mamy Teresy serdecznie dziękujemy za Waszą troskę, opiekę i wsparcie, a szczególnie bardzo profesjonalne, wzorowe wykonanie usługi. Śmierć bliskich, szczególnie Ojca , jest zawsze sytuacją niespodziewaną. Wasza Firma, pracownicy pomogli nam w tym trudnym czasie zdejmując z nas te problemy, które zaprzątałyby nasze umysły - dając spokój i tą ważną chwilę na myślenie właśnie nie o "doczesności". Bardzo dziękujemy także za ofiarę na Mszę św. w intencji Zmarłego św. Jana Józefa Sikory. W gronie rodzinnym po pogrzebie wspominaliśmy o Waszej fachowości, jakości, cierpliwości, jednym słowem profesjonalizmowi.
Mirosław Sarzyński
W imieniu całej naszej rodziny składam Państwu serdeczne podziękowania za organizację pogrzebu naszego Taty w dniu 23.01.2021 r. Wszystko przygotowane zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam Wasze usługi.
Jolanta Bzduch
Dziękuję pracownikom Centrum za profesjonalną, pełną taktu, empatii i szacunku obsługę uroczystości pogrzebowej na każdym jej etapie, począwszy od biura w Koprzywnicy, a skończywszy na części na cmentarzu.
Jolanta Bzduch
Obsługa pogrzebu przeprowadzona profesjonalnie, z wielką kulturą, godnością i taktem. Na każdym etapie pogrzebu, w każdym aspekcie, począwszy od spraw załatwianych na samym początku w biurze w Koprzywnicy, do czynności wykonanych przez pracowników Centrum w kościele i na cmentarzu. Dziękuję.
Kamila
W imieniu swoim i rodziny dziękuję za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i taktowność.Dziękuję za uczestnictwo we mszy pogrzebowej panów z obsługi pogrzebu(nie zawsze tak jest...)a tym samym za okazany szacunek ...Dziękuję całej firmie Jana Ząbka i polecam!
Adam Bogucki
Dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej mamy Katarzyny Woś,polecamy korzystanie z usług tej firmy....
Adam Bogucki
Dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej mamy Katarzyny Woś,polecamy korzystanie z usług tej firmy....
Kazimiera Holc
Mila i profesjonalna obsługa. Dziękujemy za zamówioną mszę w intencji zmarłego. Polecamy Państwa usługi