Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 106
Małgorzata Krol
Dziękujemy za uroczystość pogrzebowa naszej mamy.Wszystko przebiegało w prawidłowy sposób.Firma godna polecenia.
Bogumiła Grubba
Pogrzeb to był logistyczny koszmar, transport ciała z drugiego krańca kraju, oczekiwanie na przyjazd żałobników, przesunięcie terminów gdyby nie profesjonalna pomoc wszystkich pracowników firmy było by bardzo źle. Dzięki pomocy Pani Izy i innych pracowników wszystko odbyło się bez żadnych przeszkód. Należy podkreślić ,że większość spraw została załatwiona telefonicznie i mailowo naprawdę należą się słowa uznania i podziękowanie całej firmie Jana Ząbka - Dziękuję i polecam
Katarzyna
Centrum Pogrzebowe "Jan Ząbek" zorganizowało ceremonię pogrzebową profesjonalnie .Miła obsługa oraz pomoc w trudnych chwilach dla każdego z nas są nieocenione. Dziękuję za zamówioną mszę i polecam Państwa usługi.
Renata Szkutnicka
W imieniu Rodziny i swoim dziękuję bardzo za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego zmarłego Taty. W każdym aspekcie organizacja była wzorowa. Wszystko dopięte na ostatni guzik, życzliwe i pomocne osoby, zarówno pani w biurze w Koprzywnicy, jak i panowie obsługujący uroczystość. Pełna empatia i zaangażowanie. Pełen profesjonalizm ale i życzliwość. Piękne wieńce. Dziękujemy za zamowioną mszę świętą. W takim trudnym dniu to bardzo ważne, aby ktoś się zajął tym, co najważniejsze i umiał to zrobić pięknie i z sercem. Serdeczne podziękowania.
Ford Teresa
Dzień dobry jestem wraz z rodziną zadowolona z państwa usług. Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę podczas przewozu ciała mamy z kaplicy oraz za usługę podczas mszy żałobnej i złożenia ciała na cmentarzu. Wielkie Bóg zapłać.
Wojciech Brożyna
W imieniu własnym i całej rodziny bardzo dziękuję za organizację Ostatniej Drogi mojej kochanej Mamy. Bardzo duży profesjonalizm Państwa firmy , zadbanie o najmniejszy szczegół ceremonii pozwoliły nam skupić się na przeżywaniu żałoby. Szacunek jaki Państwo okazujecie w tak trudnym momencie rodzinie oraz samej zmarłej osobie jest bezcenny. Dziękuję.
Aneta Kurosad
W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za profesjonalne przygotowaną i obsługę uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Wszystko przebiegło w odpowiedni sposób. Dziękuję za profesjonalizm w waszej pracy.
Krzysztof Wójcik
Dziękuję w imieniu Rodziny za profesjonalne działania związane z przygotowaniem do pogrzebu śp syna Mirosława Mirosławskiego. Obsługa ze strony Centrum Pogrzebowego "Jan Ząbek" była bardzo przyjazna wspomagając nas w tych trudnych chwilach. Ceny za usługi były przystępne z możliwością ich negocjacji. Polecam Wasze usługi.
Dariusz Ruciński
Z całego serca dziękuję bardzo właścicielom Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek,oraz ich pracownikom.Obsługa na najwyższym poziomie do tego podejście z sercem w tych trudnych dla rodziny chwilach.Dziękujemy również za zamówienie mszy za zmarłego .
Elżbieta Hanszke
Serdeczne podziękowania w imieniu całej rodziny za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej i zamówioną mszę za mojego męża Ś.P. Kazimierza. Zaangażowanie pracowników i właściwe podejście w tych trudnych chwilach były na bardzo wysokim poziomie. Będziemy polecać Państwa zakład pogrzebowy.