Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
146 wpisów.
Edyta Wiśniewska
W imieniu własnym i całej rodziny bardzo dziękuję za organizację Ostatniej Drogi mojej kochanej Babci Heni. Profesjonalizm Państwa firmy, zadbanie o każdy szczegół uroczystości sprawiły, że mogliśmy skupić się na przeżywaniu żałoby. Szacunek i empatia, jaki Państwo okazujecie w tak trudnym momencie rodzinie oraz samej zmarłej osobie jest bezcenny. Dziękujemy.
Otalia Bęben
Serdeczne podziękowania dla Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek za profesjonalną obsługę i organizację pogrzebu mojego męża Stanisława Bęben. Pracownicy firmy zachowywali się niezwykle profesjonalnie i empatycznie. Dziękuję również za zamówienie Mszy w intencji zmarłego.
Patrycja Król
Pełen profesjonalizm bardzo polecam firmę. Chowałam przez firmę „Ząbek” swoją mamę. Osoby, które tam pracują bardzo dobrze znają się na rozmowie z osobami w żałobie. Bardzo pomocny personel również usługi kamieniarskie polecam.
Bogna Jagielończyk
z Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek organizowałam dwa pogrzeby. To nie jest przyjemna uroczystość, zawsze związana jest z dużym bólem i smutkiem. Cieszę się, że w Tarnobrzegu jest tak profesjonalna firma, która potrafi pomóc i zorganizować godne pożegnanie.
Bartłomiej Ostrowski
Jaki piękny pogrzeb. To nie tylko moja opinia ale moich bliskich uczestników ost drogi mojej Mamy Cecylii Ostrowskiej.
Joanna Ciejka
Z całego serca całą rodziną chcieliśmy podziękować pracownikom oraz właścicielowi za zorganizowanie pogrzebu naszego kochanego dziadziusia Romana Kiliana.. Dziękujemy za ogrom wsparcia w ciężkich chwilach,za zrozumienie. Pełen profesjonalizm Dziękujemy za list,oraz za mszę za Naszego dziadziusia..
Elżbieta Kilian
Jestem bardzo wdzięczna za państwa usługi,gdyż w takim momencie mojego życia nie byłabym wstanie tak zorganizować ostatnie pożegnanie mojego ukochanego męża, ojca, dziadzia i prawnuków.Dziękujemy.
Adam Stępień
Wyrażamy podziękowania i szacunek Centrum Pogrzebowemu Jan Ząbek za miłą i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej naszego brata Marka Stępnia uważamy że Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek godne jest polecenia . Dorota Żur , Jan Stąpór , Adam Stępień z rodzinami
Maria NOWACKA
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować właścicielowi i pracownikom firmy Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Janiny Tomczyk .Ceremonia była przeprowadzona bardzo profesjonalnie , a właściciele i pracownicy firmy byli nieocenioną pomocą i wsparciem dla nas w tych trudnych chwilach. Panowie z wielkim taktem, wykazując się empatią i zrozumieniem zadbali o całą oprawę uroczystości .Bardzo dużym plusem jest też to , że wszystkimi formalnościami zajęła się firma. Dziękujemy za bardzo piękny list od firmy i zamówioną Mszę Świętą. Pełen profesjonalizm ,serdecznie polecam .
Małgorzata Pięta
W imieniu swoim i mojej siostry Renaty Wójcinskiej serdecznie dziękujemy Firmie Pogrzebowej Jan Ząbek za profesjonalną oprawę ceremonii pogrzebowej naszej Mamy Heleny Sochy. W tym bardzo trudnym dla nas czasie otrzymałysmy usługę na najwyższym poziomie. Empatia i perfekcja to wizytówka tej firmy. Polecamy.