Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 112
Małgorzata Goździowska
Bardzo dziękuję za obsługę pogrzebu bliskiej mi osoby. Firma godna polecenia
Marta Jedlińska
Brawo !!! Pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do każdego klienta , klasyka i nowoczesność jednocześnie to wyróżnia tą Firmę , która dla mnie nie ma sobie równych w całym regionie. Korzystałam z Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek w każdej usłudze . Pogrzeb mamy zorganizowany na najwyższym poziomie , dopięty każdy szczegół i spełnione każde moje życzenie . Pani Iza przemiła , empatyczna osoba z dużą wiedzą , pomocą i doświadczeniem . Pan Dawid wykonał piękny pomnik , każdy najmniejszy szczegół dopięty i dopracowany . Panie Kwiaciarki przechodzą same siebie w sztuce florystyki , za każdym razem zaskakują , tworząc przepiękne kompozycje na każdą okazję i to wszystko w przemiłej atmosferze i przystępnej cenie . Panowie z obsługi pogrzebów zawsze taktowni , eleganccy i służący pomocą . Firmie należy się 5* . Gratuluję i dziękuję serdecznie .
Iwona
Profesjonalna, miła obsługa wszystko dopięte na ostatni guzik. Dziękuję w imieniu rodziny za takt i profesjonalizm w tak trudnym dniu.
Jolanta Rozmus
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu mamy mojego męża przez Centrum Pogrzebowe " Jan Ząbek".Dziękuję za zamówioną mszę świętą w intencji mojej Teściowej. Okazana wrażliwość ,opieka,szacunek dla zmarłej oraz nam na najwyższym poziomie.Bardzo dziękujemy i polecamy Państwa usługi.
Tomek
Najlepsze nagrobki w Tarnobrzegu - Bardzo fachowy montaż - Polecam!
Alina Piskorz
Bardzo dziękuję za obsługę pogrzebu mojej mamy Marianny Chuchnowskiej. Dziękujemy za takt i profesjonalizm w ostatniej drodze najbliższej nam osoby. Usługa spełniła nasze oczekiwania na najwyższym poziomie.
Małgorzata Krol
Dziękujemy za uroczystość pogrzebowa naszej mamy.Wszystko przebiegało w prawidłowy sposób.Firma godna polecenia.
Bogumiła Grubba
Pogrzeb to był logistyczny koszmar, transport ciała z drugiego krańca kraju, oczekiwanie na przyjazd żałobników, przesunięcie terminów gdyby nie profesjonalna pomoc wszystkich pracowników firmy było by bardzo źle. Dzięki pomocy Pani Izy i innych pracowników wszystko odbyło się bez żadnych przeszkód. Należy podkreślić ,że większość spraw została załatwiona telefonicznie i mailowo naprawdę należą się słowa uznania i podziękowanie całej firmie Jana Ząbka - Dziękuję i polecam
Katarzyna
Centrum Pogrzebowe "Jan Ząbek" zorganizowało ceremonię pogrzebową profesjonalnie .Miła obsługa oraz pomoc w trudnych chwilach dla każdego z nas są nieocenione. Dziękuję za zamówioną mszę i polecam Państwa usługi.
Renata Szkutnicka
W imieniu Rodziny i swoim dziękuję bardzo za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego zmarłego Taty. W każdym aspekcie organizacja była wzorowa. Wszystko dopięte na ostatni guzik, życzliwe i pomocne osoby, zarówno pani w biurze w Koprzywnicy, jak i panowie obsługujący uroczystość. Pełna empatia i zaangażowanie. Pełen profesjonalizm ale i życzliwość. Piękne wieńce. Dziękujemy za zamowioną mszę świętą. W takim trudnym dniu to bardzo ważne, aby ktoś się zajął tym, co najważniejsze i umiał to zrobić pięknie i z sercem. Serdeczne podziękowania.