Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
120 wpisów.
Andrzej SIKORA
W imieniu Rodziny, a szczególnie Mamy Teresy serdecznie dziękujemy za Waszą troskę, opiekę i wsparcie, a szczególnie bardzo profesjonalne, wzorowe wykonanie usługi. Śmierć bliskich, szczególnie Ojca , jest zawsze sytuacją niespodziewaną. Wasza Firma, pracownicy pomogli nam w tym trudnym czasie zdejmując z nas te problemy, które zaprzątałyby nasze umysły - dając spokój i tą ważną chwilę na myślenie właśnie nie o "doczesności". Bardzo dziękujemy także za ofiarę na Mszę św. w intencji Zmarłego św. Jana Józefa Sikory. W gronie rodzinnym po pogrzebie wspominaliśmy o Waszej fachowości, jakości, cierpliwości, jednym słowem profesjonalizmowi.
Mirosław Sarzyński
W imieniu całej naszej rodziny składam Państwu serdeczne podziękowania za organizację pogrzebu naszego Taty w dniu 23.01.2021 r. Wszystko przygotowane zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam Wasze usługi.
Jolanta Bzduch
Dziękuję pracownikom Centrum za profesjonalną, pełną taktu, empatii i szacunku obsługę uroczystości pogrzebowej na każdym jej etapie, począwszy od biura w Koprzywnicy, a skończywszy na części na cmentarzu.
Jolanta Bzduch
Obsługa pogrzebu przeprowadzona profesjonalnie, z wielką kulturą, godnością i taktem. Na każdym etapie pogrzebu, w każdym aspekcie, począwszy od spraw załatwianych na samym początku w biurze w Koprzywnicy, do czynności wykonanych przez pracowników Centrum w kościele i na cmentarzu. Dziękuję.
Kamila
W imieniu swoim i rodziny dziękuję za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i taktowność.Dziękuję za uczestnictwo we mszy pogrzebowej panów z obsługi pogrzebu(nie zawsze tak jest...)a tym samym za okazany szacunek ...Dziękuję całej firmie Jana Ząbka i polecam!
Adam Bogucki
Dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej mamy Katarzyny Woś,polecamy korzystanie z usług tej firmy....
Adam Bogucki
Dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu naszej mamy Katarzyny Woś,polecamy korzystanie z usług tej firmy....
Kazimiera Holc
Mila i profesjonalna obsługa. Dziękujemy za zamówioną mszę w intencji zmarłego. Polecamy Państwa usługi
Małgorzata Goździowska
Bardzo dziękuję za obsługę pogrzebu bliskiej mi osoby. Firma godna polecenia
Marta Jedlińska
Brawo !!! Pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do każdego klienta , klasyka i nowoczesność jednocześnie to wyróżnia tą Firmę , która dla mnie nie ma sobie równych w całym regionie. Korzystałam z Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek w każdej usłudze . Pogrzeb mamy zorganizowany na najwyższym poziomie , dopięty każdy szczegół i spełnione każde moje życzenie . Pani Iza przemiła , empatyczna osoba z dużą wiedzą , pomocą i doświadczeniem . Pan Dawid wykonał piękny pomnik , każdy najmniejszy szczegół dopięty i dopracowany . Panie Kwiaciarki przechodzą same siebie w sztuce florystyki , za każdym razem zaskakują , tworząc przepiękne kompozycje na każdą okazję i to wszystko w przemiłej atmosferze i przystępnej cenie . Panowie z obsługi pogrzebów zawsze taktowni , eleganccy i służący pomocą . Firmie należy się 5* . Gratuluję i dziękuję serdecznie .