Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 112
Ford Teresa
Dzień dobry jestem wraz z rodziną zadowolona z państwa usług. Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę podczas przewozu ciała mamy z kaplicy oraz za usługę podczas mszy żałobnej i złożenia ciała na cmentarzu. Wielkie Bóg zapłać.
Wojciech Brożyna
W imieniu własnym i całej rodziny bardzo dziękuję za organizację Ostatniej Drogi mojej kochanej Mamy. Bardzo duży profesjonalizm Państwa firmy , zadbanie o najmniejszy szczegół ceremonii pozwoliły nam skupić się na przeżywaniu żałoby. Szacunek jaki Państwo okazujecie w tak trudnym momencie rodzinie oraz samej zmarłej osobie jest bezcenny. Dziękuję.
Aneta Kurosad
W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za profesjonalne przygotowaną i obsługę uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Wszystko przebiegło w odpowiedni sposób. Dziękuję za profesjonalizm w waszej pracy.
Krzysztof Wójcik
Dziękuję w imieniu Rodziny za profesjonalne działania związane z przygotowaniem do pogrzebu śp syna Mirosława Mirosławskiego. Obsługa ze strony Centrum Pogrzebowego "Jan Ząbek" była bardzo przyjazna wspomagając nas w tych trudnych chwilach. Ceny za usługi były przystępne z możliwością ich negocjacji. Polecam Wasze usługi.
Dariusz Ruciński
Z całego serca dziękuję bardzo właścicielom Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek,oraz ich pracownikom.Obsługa na najwyższym poziomie do tego podejście z sercem w tych trudnych dla rodziny chwilach.Dziękujemy również za zamówienie mszy za zmarłego .
Elżbieta Hanszke
Serdeczne podziękowania w imieniu całej rodziny za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej i zamówioną mszę za mojego męża Ś.P. Kazimierza. Zaangażowanie pracowników i właściwe podejście w tych trudnych chwilach były na bardzo wysokim poziomie. Będziemy polecać Państwa zakład pogrzebowy.
Anna Tinz
Składam serdeczne podziękowania całej firmie Ząbek za bardzo duże zaangażowanie w pogrzebie mojej mamy Stanisławy Tinz i przygotowania oprawy tak smutnej uroczystości.Bardzo polecam tą firmę wszystkim tym którzy będą w takiej potrzebie.
Robert i Agnieszka Bednarz
Składamy serdeczne podziękowania właścicielowi Panu Dawidowi Ząbek i wszystkim pracownikom Firmy "Ząbek'', za pełen profesjonalizm jak również osobiste zaangażowanie w organizację uroczystości pogrzebowej Śp. Barbary Bednarz. Dziękujemy Państwu za dodatkowe akcenty pogrzebu, które bardzo pozytywnie nas zaskoczyły, jak również nadały bardzo uroczystego i podniosłego charakteru całej ceremonii. Z czystym sumieniem polecamy Państwa usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy Państwu dalszych sukcesów. Z wyrazami uznania Robert i Agnieszka Bednarz
Dariusz Lachowski
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu jak i wszystkich spraw związanych z tym smutnym wydarzeniem ,polecamy innym tak solidną firmę.
Barbara Chara
W imieniu całej rodziny chcieliśmy Państwu podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy Ireny Krawczyk. Dziękuje za profesjonalną fachową pomoc i obsługę za dokładność i staranność w każdym calu oraz za wspaniałych pracowników, którzy do końca ceremonii służyli pomocą. Dziękuję za pięknie przygotowane kwiaty i wieńce. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ. Z poważaniem Barbara Chara i Danuta Wąsik. Będziemy polecać Państwa Usługi Pogrzebowe znajomym i rodzinie. Bardzo dziękuję za zamówioną mszę świętą.