Oferujemy

– Kompleksowe organizacje pogrzebów
– Kremacje (spopielanie ciał zmarłych)
– Pochówki płodów/dzieci martwo narodzonych
– Eleganckie trumny
– Urny: metalowe, ceramiczne i drewniane
– Klepsydry
– Usługi kamieniarskie (nagrobki)
– Tabliczki: metalowe (UNIKALNE WŁASNE WZORY)
– Kwiaty (wieńce i wiązanki)
– Reportaże fotograficzne
– Muzyczną oprawę pogrzebów

– Przygotowanie zwłok do pogrzebu
– Garderobę dla zmarłych
– Kaplicę pogrzebowa
– Własną chłodnię (całodobową)
– Karawany pogrzebowe: różne modele
– Pogrzeby w ramach zasiłku ZUS/KRUS
– Pogrzeby różnych wyznań oraz świeckie
– Międzynarodowe przewozy zmarłych
– Eksportacje całodobowe
– Ekshumacje zmarłych
– Przewozy uczestników pogrzebów

ZASIŁKI POGRZEBOWE

Centrum Pogrzebowe „Jan Ząbek” zapewnia Klientom kompleksowe wsparcie w realizacji wszelkich formalności urzędowych. Zdajemy sobie sprawę, że na wydatki związane z pogrzebem Rodzina rzadko kiedy jest przygotowana. Tym większą pomocą jest wsparcie finansowe z zewnętrznych instytucji – zwane zasiłkiem pogrzebowym. Obecnie kwota tego zasiłku pogrzebowego wynosi 4000 zł.

Pomagamy uzyskać zasiłek pogrzebowy z ZUS lub też z innych, wyznaczonych do tego celu, instytucji (jak KRUS, MSWiA, WBA). Nasze Centrum Pogrzebowe zawsze rozlicza się za wybrane przez Klientów usługi pogrzebowe według jasnych i transparentnych zasad – na podstawie przejrzystych rachunków.

Różnice zasiłku pogrzebowego, pozostającego po uregulowaniu wszelkich opłat wypłacamy, przed uroczystością pogrzebową.

Otwarcie i zamknięcie grobu:

Realizacja uroczystości pogrzebowych obejmuje także prace cmentarne – a wśród nich otwarcie i zamknięcie grobu na wszystkich cmentarzach, niezależnie od tego, czy istnieje nagrobek – czy też nie. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie grobów ziemnych oraz murowanych – zarówno pojedynczych oraz przeznaczonych dla większej ilości osób.

Przygotowujemy groby z przeznaczeniem na złożenie w nich trumny bądź trumien, a także urny. W czasie uroczystości pogrzebowych grób osłaniamy sztuczną trawą, a miejsce pochówku osłaniamy namiotem żałobnym, który dodaje splendoru całej ceremonii. Po uroczystościach zaś w sposób sprawny dokonujemy zamknięcia grobu, układamy na mogile wieńce, wiązanki oraz inne kwiaty i znicze.

Obsługujemy wszystkie cmentarze parafialne i komunalne

FORMALNOŚCI ADMINISTRACYJNE

Po śmierci Bliskiej Osoby jej najbliżsi, zmuszeni przez smutne okoliczności do zmierzenia się z wieloma formalnościami administracyjnymi, niejednokrotnie czują się zagubieni. Wiemy o tym dobrze, dlatego oferujemy nasze wsparcie w tych – nieraz skomplikowanych – procedurach urzędowych. W Państwa imieniu i na Państwa zlecenie możemy odwiedzić USC, administrację cmentarza, ZUS, kancelarię parafialną oraz każdą inną instytucję, której interwencja jest konieczna na etapie przygotowań do pogrzebu.

To, co dla osób pogrążonych w żałobie jest często wyzwaniem ponad siły – dla pracowników Centrum Pogrzebowego „Jan Ząbek” stanowi codzienność oraz jest wypełnieniem obowiązków zawodowych.

Powierzając naszej trosce wszelkie formalności administracyjne – zyskują Państwo pewność, że zostaną one przeprowadzone w sposób możliwie najbardziej kompleksowy i sprawny.

KREMACJE

W Polsce pochówek osoby Zmarłej może mieć formę tradycyjną oraz kremacyjną. Przez wiele lat forma tradycyjna – w której do grobu składana jest trumna z ciałem Zmarłego – była wybierana przez większość osób. Obecnie coraz większym zainteresowaniem darzona jest druga forma pochówku – czyli złożenie do grobu urny z prochem Zmarłego, które zostało poddane uprzednio kremacji.

Jeśli wybierają Państwo kremację jako formę pochówku dla Bliskiej Osoby Zmarłej – w naszym Centrum Pogrzebowym „Jan Ząbek” otrzymają Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz konieczną pomoc. Służymy wsparciem w przygotowaniu i przeprowadzeniu wszystkich procedur – łącznie z samą procedurą kremacji, a także w wyborze trumny kremacyjnej, urny oraz innych akcesoriów żałobnych.

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT ZWŁOK

Śmierć pojawia się w życiu różnych osób właściwie zawsze niespodziewanie, czasem poza miejscem zamieszkania – a nawet poza granicami Polski. Niezależnie od okoliczności oraz regionu czy kraju, w którym nastąpił zgon – taka sytuacja zawsze związana jest z dodatkowymi wyzwaniami, którym musi sprostać Rodzina Zmarłego. Do najważniejszych – a zarazem najpilniejszych – należy kwestia organizacji transportu zwłok.

Międzynarodowy transport zwłok to procedura skomplikowana pod względem logistycznym, czasowym oraz najczęściej dość kosztowna pod względem finansowym.

Zapewniamy transport z każdego zakątka świata.

Pogrzeby z Mistrzem Ceremonii

Osoby, które z różnych powodów nie życzą sobie pogrzebu wyznaniowego, są żegnane podczas uroczystej ceremonii zwanej pogrzebem świeckim. Uroczystość taka jest przygotowywana i prowadzona przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowej, który tworzy laudację na cześć Zmarłego, czuwa nad przebiegiem pogrzebu, a na jego końcu dziękuje Rodzinie i uczestnikom za przybycie i obecność.

Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek, dzięki współpracy z Panią Anetą Dobroch– profesjonalnym Mistrzem Ceremonii z Sandomierza- ma w swojej ofercie również pogrzeby świeckie.  Jej empatia, kultura osobista, nienaganna prezencja, szacunek względem Rodzin Osób Zmarłych i doświadczenie są gwarancją godnego ostatniego pożegnania.

Pogrzeb świecki, organizowany przez Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek, to zawsze ceremonia w najwyższym stopniu podniosła, elegancka i dedykowana Osobie Zmarłej.

Usługi dodatkowe

USŁUGI POGRZEBOWE

USŁUGI KAMIENIARSKIE

❁ KWIACIARNIA ❁

Filie

Sandomierz

Tarnobrzeg

Koprzywnica