Oferujemy

– Kompleksowe organizacje pogrzebów
– Kremacje (spopielanie ciał zmarłych)
– Pochówki płodów/dzieci martwo narodzonych
– Eleganckie trumny
– Urny: metalowe, ceramiczne i drewniane
– Klepsydry
– Usługi kamieniarskie (nagrobki)
– Tabliczki: metalowe (UNIKALNE WŁASNE WZORY)
– Kwiaty (wieńce i wiązanki)
– Reportaże fotograficzne
– Muzyczną oprawę pogrzebów

– Przygotowanie zwłok do pogrzebu
– Garderobę dla zmarłych
– Kaplicę pogrzebowa
– Własną chłodnię (całodobową)
– Karawany pogrzebowe: różne modele
– Pogrzeby w ramach zasiłku ZUS/KRUS
– Pogrzeby różnych wyznań oraz świeckie
– Międzynarodowe przewozy zmarłych
– Eksportacje całodobowe
– Ekshumacje zmarłych
– Przewozy uczestników pogrzebów

ZASIŁKI POGRZEBOWE

Centrum Pogrzebowe „Jan Ząbek” zapewnia Klientom kompleksowe wsparcie w realizacji wszelkich formalności urzędowych. Zdajemy sobie sprawę, że na wydatki związane z pogrzebem Rodzina rzadko kiedy jest przygotowana. Tym większą pomocą jest wsparcie finansowe z zewnętrznych instytucji – zwane zasiłkiem pogrzebowym. Obecnie kwota tego zasiłku pogrzebowego wynosi 4000 zł.

Pomagamy uzyskać zasiłek pogrzebowy z ZUS lub też z innych, wyznaczonych do tego celu, instytucji (jak KRUS, MSWiA, WBA). Nasze Centrum Pogrzebowe zawsze rozlicza się za wybrane przez Klientów usługi pogrzebowe według jasnych i transparentnych zasad – na podstawie przejrzystych rachunków.

Różnice zasiłku pogrzebowego, pozostającego po uregulowaniu wszelkich opłat wypłacamy, przed uroczystością pogrzebową.

Otwarcie i zamknięcie grobu:

Realizacja uroczystości pogrzebowych obejmuje także prace cmentarne – a wśród nich otwarcie i zamknięcie grobu na wszystkich cmentarzach, niezależnie od tego, czy istnieje nagrobek – czy też nie. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie grobów ziemnych oraz murowanych – zarówno pojedynczych oraz przeznaczonych dla większej ilości osób.

Przygotowujemy groby z przeznaczeniem na złożenie w nich trumny bądź trumien, a także urny. W czasie uroczystości pogrzebowych grób osłaniamy sztuczną trawą, a miejsce pochówku osłaniamy namiotem żałobnym, który dodaje splendoru całej ceremonii. Po uroczystościach zaś w sposób sprawny dokonujemy zamknięcia grobu, układamy na mogile wieńce, wiązanki oraz inne kwiaty i znicze.

Obsługujemy wszystkie cmentarze parafialne i komunalne

FORMALNOŚCI ADMINISTRACYJNE

Po śmierci Bliskiej Osoby jej najbliżsi, zmuszeni przez smutne okoliczności do zmierzenia się z wieloma formalnościami administracyjnymi, niejednokrotnie czują się zagubieni. Wiemy o tym dobrze, dlatego oferujemy nasze wsparcie w tych – nieraz skomplikowanych – procedurach urzędowych. W Państwa imieniu i na Państwa zlecenie możemy odwiedzić USC, administrację cmentarza, ZUS, kancelarię parafialną oraz każdą inną instytucję, której interwencja jest konieczna na etapie przygotowań do pogrzebu.

To, co dla osób pogrążonych w żałobie jest często wyzwaniem ponad siły – dla pracowników Centrum Pogrzebowego „Jan Ząbek” stanowi codzienność oraz jest wypełnieniem obowiązków zawodowych.

Powierzając naszej trosce wszelkie formalności administracyjne – zyskują Państwo pewność, że zostaną one przeprowadzone w sposób możliwie najbardziej kompleksowy i sprawny.

KREMACJE

W Polsce pochówek osoby Zmarłej może mieć formę tradycyjną oraz kremacyjną. Przez wiele lat forma tradycyjna – w której do grobu składana jest trumna z ciałem Zmarłego – była wybierana przez większość osób. Obecnie coraz większym zainteresowaniem darzona jest druga forma pochówku – czyli złożenie do grobu urny z prochem Zmarłego, które zostało poddane uprzednio kremacji.

Jeśli wybierają Państwo kremację jako formę pochówku dla Bliskiej Osoby Zmarłej – w naszym Centrum Pogrzebowym „Jan Ząbek” otrzymają Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz konieczną pomoc. Służymy wsparciem w przygotowaniu i przeprowadzeniu wszystkich procedur – łącznie z samą procedurą kremacji, a także w wyborze trumny kremacyjnej, urny oraz innych akcesoriów żałobnych.

Współpracujemy z najbardziej doświadczoną firmą w tego typu usługach w okolicy jaką jest MEMENTO SP. Z O.O. mieszcząca się w Stalowej Woli

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT ZWŁOK

Śmierć pojawia się w życiu różnych osób właściwie zawsze niespodziewanie, czasem poza miejscem zamieszkania – a nawet poza granicami Polski. Niezależnie od okoliczności oraz regionu czy kraju, w którym nastąpił zgon – taka sytuacja zawsze związana jest z dodatkowymi wyzwaniami, którym musi sprostać Rodzina Zmarłego. Do najważniejszych – a zarazem najpilniejszych – należy kwestia organizacji transportu zwłok.

Międzynarodowy transport zwłok to procedura skomplikowana pod względem logistycznym, czasowym oraz najczęściej dość kosztowna pod względem finansowym.

Zapewniamy transport z każdego zakątka świata.

Pogrzeby z Mistrzem Ceremonii

Osoby, które z różnych powodów nie życzą sobie pogrzebu wyznaniowego, są żegnane podczas uroczystej ceremonii zwanej pogrzebem świeckim. Uroczystość taka jest przygotowywana i prowadzona przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowej, który tworzy laudację na cześć Zmarłego, czuwa nad przebiegiem pogrzebu, a na jego końcu dziękuje Rodzinie i uczestnikom za przybycie i obecność.

Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek, dzięki współpracy z Panią Magdaleną Kate Bykovski – profesjonalnym Mistrzem Ceremonii z Rzeszowa – ma w swojej ofercie również pogrzeby świeckie. Praca Pani Magdaleny jest niezwykle ceniona przez liczne osoby oraz rekomendowana przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Jej empatia, kultura osobista, nienaganna prezencja, szacunek względem Rodzin Osób Zmarłych i doświadczenie są gwarancją godnego ostatniego pożegnania.

Pogrzeb świecki, organizowany przez Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek, to zawsze ceremonia w najwyższym stopniu podniosła, elegancka i dedykowana Osobie Zmarłej.

Usługi dodatkowe

USŁUGI POGRZEBOWE

USŁUGI KAMIENIARSKIE

❁ KWIACIARNIA ❁

Filie

Sandomierz

Tarnobrzeg

Koprzywnica