Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
146 wpisów.
Anna Tinz
Składam serdeczne podziękowania całej firmie Ząbek za bardzo duże zaangażowanie w pogrzebie mojej mamy Stanisławy Tinz i przygotowania oprawy tak smutnej uroczystości.Bardzo polecam tą firmę wszystkim tym którzy będą w takiej potrzebie.
Robert i Agnieszka Bednarz
Składamy serdeczne podziękowania właścicielowi Panu Dawidowi Ząbek i wszystkim pracownikom Firmy "Ząbek'', za pełen profesjonalizm jak również osobiste zaangażowanie w organizację uroczystości pogrzebowej Śp. Barbary Bednarz. Dziękujemy Państwu za dodatkowe akcenty pogrzebu, które bardzo pozytywnie nas zaskoczyły, jak również nadały bardzo uroczystego i podniosłego charakteru całej ceremonii. Z czystym sumieniem polecamy Państwa usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy Państwu dalszych sukcesów. Z wyrazami uznania Robert i Agnieszka Bednarz
Dariusz Lachowski
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę pogrzebu jak i wszystkich spraw związanych z tym smutnym wydarzeniem ,polecamy innym tak solidną firmę.
Barbara Chara
W imieniu całej rodziny chcieliśmy Państwu podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy Ireny Krawczyk. Dziękuje za profesjonalną fachową pomoc i obsługę za dokładność i staranność w każdym calu oraz za wspaniałych pracowników, którzy do końca ceremonii służyli pomocą. Dziękuję za pięknie przygotowane kwiaty i wieńce. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ. Z poważaniem Barbara Chara i Danuta Wąsik. Będziemy polecać Państwa Usługi Pogrzebowe znajomym i rodzinie. Bardzo dziękuję za zamówioną mszę świętą.
Teresa Floras
W chwili gdy odchodzi od nas ktoś bliski naszemu sercu bez względu na wiek, trudno trzeźwo spojrzeć na wszystko wokół i tym bardziej samemu wszystko zorganizować. W imieniu rodziny Floras składam na ręce Właściciela Pana Dawida Ząbek serdeczne podziękowania dla absolutnie wszystkich współpracowników Firmy, którzy pomogli nam zorganizować uroczystość pogrzebową mojej Śp. mamy ...dosłownie od A do Z a nawet więcej. Rodzinna Firma Ząbek to Firma godna polecenia i zaufania. Kompleksowa,profesjonalna, przemiła,kompetentna i niesamowicie empatyczna załoga i ich wspólna praca składają się na ten sukces. Dziękujemy Państwu za wszystko ,jak również za piękny list od Firmy i zamówioną Mszę Świętą. Dziękuję i pozdrawiam w imieniu rodziny Floras ,życząc Państwu by wasza Rodzina Firma przynosiła dasze sukcesy. W imieniu rodziny Floras... Teresa Floras
Rodzina Rodzina Henryki Dąbrowskiej
Serdeczne podziękowania dla Właścicieli i Pracowników Centrum Pogrzebowego w Tarnobrzegu za piękne przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy i Żony w dniu 26.07.2016 r.. Byliście Państwo pomocni, wrażliwi i kompetentni.
Rodzina Kępów i Piskurów
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za piękne przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej kochanej mamy, babci i prababci Julii, która odeszła pozostawiając po sobie pustkę nie do wypełnienia. W tych trudnych dla nas chwilach nieocenioną pomocą i wsparciem dla bliskich pogrążonych w bólu byli Właściciele i pracownicy Firmy Ząbek - fachowi, dyskretni, służący pomocą i poradą i co nie zdarza się często obdarzeni ogromem empatii. Byli jak członkowie rodziny, a nie jak ludzie tylko wykonujący swoją pracę - za wszystko jeszcze raz wyrażamy swą wdzięczność.
Robert Pinzuł
W imieniu całej rodziny dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na bardzo wysokim poziomie. Będziemy polecać Państwa usługi pogrzebowe.
Rodzina Statuchów
Dziękujemy! Jako klienci Zakładu Pogrzebowego „Jan Ząbek” w Sandomierzu składamy serdecznie podziękowania wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Parokrotnie przyszło nam korzystać z usług Waszego Zakładu Pogrzebowego za każdym razem spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek przebiegł bez żadnych zastrzeżeń.Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego „Jan Ząbek” w Sandomierzu pieniądze stanowią drugorzędną rolę – mimo ceny, którą zapłaciliśmy za usługi – ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na wysokim poziomie.W imieniu rodziny i bliskich zmarłego Józefa składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc w tak trudnych dla nas dniach. Z czystym sumieniem możemy polecić Wasze usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Dziekujemy również za zamówioną Msze Św.w intencji zmarłego.
IRENA SZYRMER
Serdecznie dziękuję za bardzo profesjonalne usługi i zamówioną Mszę Św. w intencji mojej Ś.P. Siostry.