Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
120 wpisów.
Grzegorz Połeć
Serdecznie dziękuję Firmie ZĄBEK za profesjonalną organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej w dniu 27 września 2015 roku. Sprawność działania, takt, zaangażowanie właściciela firmy i jej pracowników wzbudziły podziw wszystkich, którzy przyszli i przyjechali z wielu stron Polski żeby pożegnać mojego tatę. Myślę, ze jesteście przykładem godnym do naśladowania, bowiem potrafiliście w tak trudnych chwilach okazać szacunek zmarłemu i jego rodzinie oraz zaznaczyć swoją obecność na tyle ile było to niezbędne. Dziękuję również za zamówienie Mszy Św. w intencji zmarłego i zapalony znicz na na jego grobie. To wszystko razem świadczy o tym, że Firma ZĄBEK potrafi działać w sposób etyczny i a jej pracownicy cechują się wrażliwością niezbędną do świadczenia usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. z wyrazami szacunku Grzegorz Połeć - sekretarz powiatu ostrowieckiego.
Córka Wiesława z rodziną
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację i oprawę ceremonii pogrzebowej kochanego taty Kazimierza Dziwólskiego.
Barbara Rewera
Serdeczne podziękowania dla firmy Pana Jana Ząbka za obsługę uroczystości pogrzebowej mojego Taty w dniu 02 września 2015 roku.Całość ceremonii była zorganizowana perfekcyjnie i profesjonalnie, z dużą dozą taktu i wyrozumiałości w tych trudnych dla nas chwilach.Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy i napewno będziemy polecać usługi Państwa Firmy Pogrzebowej .
Gorycka Teresa
W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za profesjonalne zorganizowanie i przebieg pożegnania i uroczystości pogrzebowej mojego brata Krzysztofa. Za zamówioną mszę św serdecznie dziękuję
Grażyna Lebiest
Bardzo dziękuję za empatię i profesjonalizm w ostatniej drodze mojej mamy.
Dzieci
serdecznie dziekuiemy zakladowi pogrzebowemu w organizowaniu pogrzebu 9 .07.2015 kochanego taty JANA WENDRA
Zofia Wierzbicka z rodziną
W imieniu całej rodziny, serdecznie dziękuję za obsługę ceremonii pogrzebowej i towarzyszenie z tak wielkim szacunkiem w ostatniej drodze mojej Mamy Łucji Pyszczek. Dziękuję za pomoc okazaną przez pracowników Państwa firmy i pełen profesjonalizm. Dzięki Państwa staranności, mogliśmy się w tak trudnym dla nas czasie skupić na zadumie i modlitwie. Jesteśmy wdzięczni za zamówioną Mszę Św. Z wyrazami szacunku, rodzina Wierzbickich i Pyszczków
Rodzina Perytów
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę uroczystości pogrzebowych naszej zmarłej mamy Janiny Peryt w dniu 04.07.2015 w Tarnobrzegu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych przez państwa usług. Będziemy polecać państwa firmę znajomym.
Monika Schabowska
Witam. W imieniu najbliższej rodziny zm. Jacka Abram chciałam podziękować za piękną oprawę ceremonii pogrzebowej mojego Ojca. Wszystko było przygotowane bardzo profesjonalnie, dlatego też będę polecała Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek, jeżeli tylko ktoś zapyta o tego typu usługi. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
Beata W.
W imieniu całej rodziny chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za organizację pogrzebu 15.05.2015.Okazali Państwo pełen profesjonalizm czym byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszej babci .Będziemy polecać Państwa usługi .