Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 106
Rodzina Maciągów
W imieniu całej rodziny serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej w dniu 08.04.2015 w parafii Olbierzowice. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego Drogiego Taty.Będziemy polecać państwa Usługi, ponieważ okazali Państwo pełny profesjonalizm,dokładność i staranność. Dziękujemy Z wyrazami szacunku Rodzina Maciągów.
Rodzina Judów
W tak trudnym dla nas okresie, jakim jest śmierć najdroższej nam osoby, znaleźliśmy w firmie Centrum Pogrzebowe Dawid Ząbek nieoszacowaną pomoc. Dziękujemy za pełne zaangażowanie, fachowość i wsparcie duchowe. Firma godna zaufania i polecenia. Z poważaniem Rodzina Judów
RODZINA RYSZARDA KRÓLA
W imieniu naszej całej rodziny pragniemy wyrazić swoje podziękowanie za profesjonalne i pełne wsparcia podejście, które otrzymaliśmy w państwa zakładzie w tak trudnych dla nas okolicznościach. Na szczególną uwagę zasługuje fachowość, życzliwość i dyspozycyjność pracowników, a zwłaszcza Pani Izy, która pełniła funkcję doradcy i opiekuna rodziny. Wszystkie szczegóły były konsultowane i uzgadniane tak, że czuliśmy się wyjątkowo. Kompleksowość świadczonych usług, na każdym etapie usługi pogrzebowej były dla nas cenną pomocą i wsparciem. Dziękujemy również za zamówioną Mszę Św.
Rodzina Misiaków
W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za profesjonalne zorganizowanie i przebieg pożegnania i uroczystości pogrzebowej mojego brata Księdza Stanisława. Na każdym etapie tego bolesnego dla nas faktu, jakim jest odejście bliskiej osoby spotkaliśmy się z wyrozumiałością, taktem, kulturą, zaangażowaniem każdej z osób które zaangażowane były we wszystkie czynności godnego spoczynku. Jeszcze raz z serca gorąco dziękuję.
Rodzina Orłowskich
Serdecznie dziękujemy za doskonałą organizację ceremonii pogrzebowej naszego Taty oraz za pamięć i zamówioną mszę świętą w Jego intencji. Jesteśmy mile zaskoczeni starannością zorganizowania pogrzebu w tak krótkim czasie. Dla nas to ogromna pomoc w tych trudnych chwilach. Z wyrazami podziękowania Rodzina Orłowskich.
Rodzina Heleny Zając
Serdecznie dziękuję za jakość usług Państwa firmy w dniu tak trudnym i ciężkim dla całej naszej rodziny dziękujemy serdecznie za pamieć i zamówioną mszę świętą naszej mamy. Będziemy polecać państwa Usługi i fachowa pomoc w tak ciężkich chwilach dla każdej rodziny. Jesteśmy wdzięczni i dziękujemy.Rodzina zmarłej Heleny.
Rodzina Nowakowskich
Witam, Chcieliśmy bardzo podziękować za tak profesjonalną i kompleksową organizacje pogrzebu dla naszej Mamy. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Pastwa firmę. Pierwszy raz się spotkaliśmy z taką profesjonalną obsługą ceremonii pogrzebowej, uważamy że jesteście najlepszą firmą pogrzebową w Sandomierzu i okolicach. Chcieliśmy również podziękować za zamówienie Mszy Św. za naszą Mame. Będziemy polecać Panstwa usługi pogrzebowe naszym znajomym i rodzinie. Dziękujemy Bardzo. nRodzina Nowakowskich.
Rodzina Węgrzynów
Witam . Serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej w tak krótkim czasie. Odejście kogoś bliskiego jest dla rodziny wydarzeniem przykrym, dlatego w tym okresie zapominamy o ważnych sprawach związanych z pogrzebem, wasza firma zajęła się wszystkim perfekcyjnie, dopięła wszystko na ostatni guzik. W pamięć ludzi zostało nie tylko zmarła ale cała ceremonia pogrzebowa i oprawa jaką wasza firma świadczyła . A zwłaszcza że państwa firma wykonała usługę z dala od Sandomierza. Dziękujemy bardzo jesteście godni polecenia .Rodzina Węgrzynów - Adamczyków
Rodzina Jastrzębskich
Ogromne podziękowania za profesjonalizm i pomoc w bardzo trudnych chwilach. Serdecznie Państwu dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego Taty.
RODZINA WRONÓW
W imieniu całej naszej rodziny pragniemy złożyć serdeczne podziękowanię Państwu za organizację pogrzebu w dniu 02.02.2015r. oraz fachową pomoc, pełny profesjonalizm oraz podejście do nas w chwilach ciężkich dla naszej rodziny. Z wyrazami wdzięczności Rodzina Wronów