Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
120 wpisów.
Anna K.
Dziękuję za sprawne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Pracownicy udzielili wszechstronnej pomocy oraz informacji. Dziękuję również za zamówioną mszę św. w intencji zmarłej Mamy. W trudnych chwilach można liczyć na Państwa firmę. Pozdrawiam, Anna K.
Tomasz Pawlowski
Dziekuje za profesionalno usluge naprawde polecam.
Sławek z rodziną
Słowo dziękuję to za mało,aby wyrazić zadowolenie za profesjonalną i perfekcyjną obsługę ceremonii pogrzebowej mojego Taty Ś.P. Juliana,która odbyła się dn.14.01.2016r. Dziękowałem już Państwu telefonicznie. Robię to jeszcze raz za pośrednictwem strony,aby mogły to przeczytać osoby, jeśli przyjdzie im wybrać firmę, która godnie i z wielkim zaangażowaniem od A do Z zorganizuje ceremonię pogrzebową.Jesteście godni polecenia, potraficie zadbać o każdy szczegół,jak mało kto.Dziękuję z całą rodziną za wszystko. Mimo wielkiego smutku w tym dniu Wasz profesjonalizm pozostanie na długo w pamięci.
rodzina Fryzów
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pełen profesjonalizm. Każdemu polecamy. Usługi państwa firmy sprostają oczekiwaniom każdej rodziny znajdującej się w tak trudnej sytuacji życiowej. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszego kochanego brata Jakuba Fryza
Marysia
Dziękujemy z całego serca w imieniu całej rodziny Krystyny Grędzińskiej za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej, która odbyła się 06.01.2016r. Państwa firma jest godna zaufania i polecenia innym. Dziękujemy również za zamówioną Mszę Świętą. polecamy wszystkim, którzy są w potrzebie Z wyrazami szacunku. Pozdrawiamy.
Iwona Kochanek
Dziękuję za profesjonalne przygotowanie pogrzebu oraz zamówioną mszę w intencji mojej mamy Teresy Miłek. W imieniu całej rodziny składam podziękowania całej firmie Ząbek.
Rodzina Mików
Dziękujemy za starannie przygotowany pogrzeb oraz fachową obsługę.
Marianna , Antoni, Wojciech Kosterscy
Witam ! 23 grudnia 2015 roku był dniem w którym żegnaliśmy Mieczysława Kosterskiego męża, tatę , brata , wujka. W imieniu całej rodziny chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej, za pełny profesjonalizm, za dokładność i staranność w każdym calu. Będziemy polecać Państwa usługi pogrzebowe. Bardzo dziękujemy !
Ewa i Grzegorz Mika
Jeżeli poszukujecie Państwo ludzi, którzy taktownie, godnie i z szacunkiem towarzyszyć będą Waszym bliskim w ostatniej ziemskiej podróży, a z Waszych ramion w tych trudnych chwilach zdejmą ciężar profesjonalnego przygotowania uroczystości pogrzebowej - to znajdziecie ich w Centrum Pogrzebowym P. Jana Ząbka. Dziękujemy.
Irena i Stanisław Rękas
W imieniu całej naszej rodziny pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Państwu za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu w dniu 30.10. 2015. Dzięki fachowej i profesjonalnej Państwa obsłudze było nam łatwiej przejść przez ten trudny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i z pewnością będziemy polecać państwa usługi. Z wyrazami wdzięczności Rodzina Rękas