Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 87
Gorycka Teresa
W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za profesjonalne zorganizowanie i przebieg pożegnania i uroczystości pogrzebowej mojego brata Krzysztofa. Za zamówioną mszę św serdecznie dziękuję
Grażyna Lebiest
Bardzo dziękuję za empatię i profesjonalizm w ostatniej drodze mojej mamy.
Dzieci
serdecznie dziekuiemy zakladowi pogrzebowemu w organizowaniu pogrzebu 9 .07.2015 kochanego taty JANA WENDRA
Zofia Wierzbicka z rodziną
W imieniu całej rodziny, serdecznie dziękuję za obsługę ceremonii pogrzebowej i towarzyszenie z tak wielkim szacunkiem w ostatniej drodze mojej Mamy Łucji Pyszczek. Dziękuję za pomoc okazaną przez pracowników Państwa firmy i pełen profesjonalizm. Dzięki Państwa staranności, mogliśmy się w tak trudnym dla nas czasie skupić na zadumie i modlitwie. Jesteśmy wdzięczni za zamówioną Mszę Św. Z wyrazami szacunku, rodzina Wierzbickich i Pyszczków
Rodzina Perytów
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę uroczystości pogrzebowych naszej zmarłej mamy Janiny Peryt w dniu 04.07.2015 w Tarnobrzegu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych przez państwa usług. Będziemy polecać państwa firmę znajomym.
Monika Schabowska
Witam. W imieniu najbliższej rodziny zm. Jacka Abram chciałam podziękować za piękną oprawę ceremonii pogrzebowej mojego Ojca. Wszystko było przygotowane bardzo profesjonalnie, dlatego też będę polecała Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek, jeżeli tylko ktoś zapyta o tego typu usługi. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
Beata W.
W imieniu całej rodziny chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za organizację pogrzebu 15.05.2015.Okazali Państwo pełen profesjonalizm czym byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Dziękujemy za zamówienie mszy w intencji naszej babci .Będziemy polecać Państwa usługi .
Ewa
W imieniu rodziny i swoim serdecznie dziękuję, za świadczone usługi w ostatniej drodze mojego taty (2012r) jak i teścia(2015r). Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż w tej firmie człowiek traktowany jest z wielkim taktem i pełnym profesjonalizmem. Państwa usługi sprostały wymaganiom, załatwiliście za nas po prostu wszystko. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim. Nie dość, że miło i profesjonalnie to i sporo taniej niż u konkurencji.
Rodzina Ostrowskich
Centrum pogrzebowe Jan Ząbek świadczy usługi na najwyższym poziomie. Nie spotkaliśmy się wcześniej, nawet ze słyszenia, z takim profesjonalizmem, kompleksowością usług. Centrum pogrzebowe Jan Ząbek wyróżnia się spośród konkurencji poprzez docenianie człowieka, a nie jego pieniędzy - przykładem jest m.in. praktyka zamawiania Mszy Św. za zmarłego czy wieniec w imieniu firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez firmę i z pewnością polecamy ją wszystkim, którzy chcą godnie pożegnać bliskiego bez wydawania z tej okazji fortuny,jak dzieje się to u konkurencji. Serdeczne podziękowania dla całej ekipy od rodziny Ostrowskich.
Rodzina Bartyzelów
Dziękujemy w imieniu całej rodziny za profesjonalne zorganizowanie i przebieg uroczystości pogrzebowej Śp. Adama Bartyzel która odbyła się 24.04.2015r. w Kościele N. M. P. w Sulisławicach. Dziękujemy za pełne zaangażowanie, fachowość i wsparcie duchowe. Dziękujemy za mszę św. i znicz z Waszego Centrum, jesteście godni zaufania i polecenia. Pozdrawiamy rodzina Bartyzelów.