Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 112
Teresa Floras
W chwili gdy odchodzi od nas ktoś bliski naszemu sercu bez względu na wiek, trudno trzeźwo spojrzeć na wszystko wokół i tym bardziej samemu wszystko zorganizować. W imieniu rodziny Floras składam na ręce Właściciela Pana Dawida Ząbek serdeczne podziękowania dla absolutnie wszystkich współpracowników Firmy, którzy pomogli nam zorganizować uroczystość pogrzebową mojej Śp. mamy ...dosłownie od A do Z a nawet więcej. Rodzinna Firma Ząbek to Firma godna polecenia i zaufania. Kompleksowa,profesjonalna, przemiła,kompetentna i niesamowicie empatyczna załoga i ich wspólna praca składają się na ten sukces. Dziękujemy Państwu za wszystko ,jak również za piękny list od Firmy i zamówioną Mszę Świętą. Dziękuję i pozdrawiam w imieniu rodziny Floras ,życząc Państwu by wasza Rodzina Firma przynosiła dasze sukcesy. W imieniu rodziny Floras... Teresa Floras
Rodzina Rodzina Henryki Dąbrowskiej
Serdeczne podziękowania dla Właścicieli i Pracowników Centrum Pogrzebowego w Tarnobrzegu za piękne przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy i Żony w dniu 26.07.2016 r.. Byliście Państwo pomocni, wrażliwi i kompetentni.
Rodzina Kępów i Piskurów
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za piękne przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej kochanej mamy, babci i prababci Julii, która odeszła pozostawiając po sobie pustkę nie do wypełnienia. W tych trudnych dla nas chwilach nieocenioną pomocą i wsparciem dla bliskich pogrążonych w bólu byli Właściciele i pracownicy Firmy Ząbek - fachowi, dyskretni, służący pomocą i poradą i co nie zdarza się często obdarzeni ogromem empatii. Byli jak członkowie rodziny, a nie jak ludzie tylko wykonujący swoją pracę - za wszystko jeszcze raz wyrażamy swą wdzięczność.
Robert Pinzuł
W imieniu całej rodziny dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na bardzo wysokim poziomie. Będziemy polecać Państwa usługi pogrzebowe.
Rodzina Statuchów
Dziękujemy! Jako klienci Zakładu Pogrzebowego „Jan Ząbek” w Sandomierzu składamy serdecznie podziękowania wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Parokrotnie przyszło nam korzystać z usług Waszego Zakładu Pogrzebowego za każdym razem spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek przebiegł bez żadnych zastrzeżeń.Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego „Jan Ząbek” w Sandomierzu pieniądze stanowią drugorzędną rolę – mimo ceny, którą zapłaciliśmy za usługi – ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na wysokim poziomie.W imieniu rodziny i bliskich zmarłego Józefa składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc w tak trudnych dla nas dniach. Z czystym sumieniem możemy polecić Wasze usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Dziekujemy również za zamówioną Msze Św.w intencji zmarłego.
IRENA SZYRMER
Serdecznie dziękuję za bardzo profesjonalne usługi i zamówioną Mszę Św. w intencji mojej Ś.P. Siostry.
Córka Stanisławy Sołtyka
Wraz z całą rodziną chciałabym bardzo podziękować wszystkim pracownikom Państwa firmy za bardzo uroczysty, elegancko i bardzo profesjonalnie, a przy tym z wielką serdecznością zorganizowany pogrzeb mojej Mamy, Stanisławy Sołtyka, który odbył się w Koprzywnicy 31.03.2016 roku. Szczególnie dziękuję obu Paniom, z którymi byłam w kontakcie telefonicznym (Sandomierz) i osobistym (Koprzywnica) za ogromną pomoc w przygotawaniach do pogrzebu. Jestem bardzo wdzięczna za zamówienie Mszy Świętej w intencji mojej Mamy.
Maria Gryglak
W imieniu całej mojej rodziny chciałam Państwu serdecznie podziękować za organizacje pogrzebu w dniu 31.03.2016 w Koprzywnicy. Dziękujemy za wszystko serdecznie a szczególność za okazaną empatię oraz fachową pomoc w tak trudnych dla nas chwilach.
Wiesław Rys
Bardzo dziękuję za perfekcyjną oprawę pogrzebu Mamy, który odbył się 12.03.2016r w Ożarowie.Rodzina i znajomi zauważyli różnicę między Waszą obsługą a firm miejscowych, oczywiście na korzyść Waszej firmy. Muszę przy tym wspomnieć o wspaniałym kontakcie przesympatycznych młodych właścicieli - Pana Dawida i Jego cudownej Żony, pozdrawiamy Was serdecznie.
STAWNICKA GRAŻYNA
W imieniu całej rodziny dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojej matki