Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
120 wpisów.
Barbara C
Firma profesjonalna, gona polecenia oraz zaufania a jakość oferowanych usług jest na wysokim poziomie. Dziękujemy za zamowiana mszę za zmarłą.
Dominik.P
Wasza empatia, troska i profesjonalizm sprawiły, że cały proces organizacji pogrzebu był znacznie łatwiejszy dla naszej rodziny. Od samego początku do samego końca, zaoferowaliście nam wsparcie i zrozumienie, dbając o każdy szczegół i angażując się w pełni w zapewnienie nam poczucia ulgi.
Agnieszka
Polecam serdecznie firmę Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek - firma w pełni profesjonalna i godna zaufania. Dziękuję serdecznie. Dziękuję również za zamówienie Mszy w intencji zmarłego.
Marzena Migut
Rekomendujemy usługi tego zakładu pogrzebowego. Nasza rodzina korzystała z usług filii w Tarnobrzegu. Pragniemy podziękować Państwu za profesjonalizm wszystkich pracowników. Zarówno przy obsłudze transportu osoby zmarłej oraz całej organizacji ceremonii pogrzebowej. Nasze wspomnienia z tego uroczystego dnia zostaną w naszej pamięci i sercach na zawsze. Wszystko to, dzięki Państwu, którzy potraficie w takiej chwili być i pracownikiem i człowiekiem. Pragniemy również podkreślić, iż florystyka żałobna u Państwa jest bardzo różnorodna i jednocześnie wykonana z kunsztem i wymaganiami klienta, a przede wszystkim korzystna cenowo. Dziękujemy. Rodzina Migutów.
Władysława Mijal
Obsługa miła i pomocna. Firma bardzo profesjonalna, godna polecenia, w tak ciężkim dla rodziny czasie.
Alicja Zielińska
Składam serdeczne podziękowania za profesjonalnie przeprowadzoną pod każdym względem ceremonię pogrzebową. Wszystko przygotowane zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam usługi firmy.
Teresa Żak
Bardzo dziękuje za profesionalne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Marianny Jońcy,Polecam
Magdalena
Firma godna polecenia i zaufania. Miła obsługa. Podejście do rodziny w żałobie profesjonalne. Dziękujemy i serdecznie polecamy.
Magda
Firma godna zaufania, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pracownicy mili, mają podejście do osób w żałobie. Organizacja pogrzebu na najwyższym poziomie.
Patrycja K.
Polecam serdecznie firma solidna a pracownicy z sercem podchodzą do rodzin i z szacunkiem do całej uroczystości pogrzebowej.Dziekujemy serdecznie i polecamy .