Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Liczba opinii: 112
Magda
Firma godna zaufania, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pracownicy mili, mają podejście do osób w żałobie. Organizacja pogrzebu na najwyższym poziomie.
Patrycja K.
Polecam serdecznie firma solidna a pracownicy z sercem podchodzą do rodzin i z szacunkiem do całej uroczystości pogrzebowej.Dziekujemy serdecznie i polecamy .
Łukasz Małecki
Realizacja zamówienia i podejście do klienta w firmie Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek - to pełna fachowość i wzorowy profesjonalizm na każdym etapie. Doradztwo i obsługa na najwyższym poziomie, jak i - co wydaje mi się bardzo ważne - kultura osobista pracowników. Serdecznie dziękuję za współpracę.
Anna Mazur
W imieniu swoim i całej swojej rodziny, chcialabym bardzo państwu podziękować, za obsługę pogrzebu mojego Taty. Piekna oprawa, sliczne kwiaty, pełen profesjonalizm, serdeczny kontakt.
Sylwia Kapuśniak
Chcemy gorąco podziękować pracownikom Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek za organizację pogrzebu mojego taty Stanisława Pazia. W tak trudnym dla nas czasie Państwa profesjonalizm, takt i empatia były dla nas bezcenne. Dziękujemy za szacunek okazany zmarłemu tacie i duże wsparcie okazane rodzinie. Uroczystość była piękna i perfekcyjnie zorganizowana. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Urszula Czarnecka
Gorąco dziękuję za tak profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy,panowie z taką serdecznością i oddaniem łączyli się z nami w bólu,nie spotkałam się jeszcze z tak miłymi ludźmi.Jestem osobą medialną i każdemu będę polecała tylko i wyłącznie Państwa Centrum Pogrzebowe.Jeszcze raz dziękuję.
Edyta Wiśniewska
W imieniu własnym i całej rodziny bardzo dziękuję za organizację Ostatniej Drogi mojej kochanej Babci Heni. Profesjonalizm Państwa firmy, zadbanie o każdy szczegół uroczystości sprawiły, że mogliśmy skupić się na przeżywaniu żałoby. Szacunek i empatia, jaki Państwo okazujecie w tak trudnym momencie rodzinie oraz samej zmarłej osobie jest bezcenny. Dziękujemy.
Otalia Bęben
Serdeczne podziękowania dla Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek za profesjonalną obsługę i organizację pogrzebu mojego męża Stanisława Bęben. Pracownicy firmy zachowywali się niezwykle profesjonalnie i empatycznie. Dziękuję również za zamówienie Mszy w intencji zmarłego.
Patrycja Król
Pełen profesjonalizm bardzo polecam firmę. Chowałam przez firmę „Ząbek” swoją mamę. Osoby, które tam pracują bardzo dobrze znają się na rozmowie z osobami w żałobie. Bardzo pomocny personel również usługi kamieniarskie polecam.
Bogna Jagielończyk
z Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek organizowałam dwa pogrzeby. To nie jest przyjemna uroczystość, zawsze związana jest z dużym bólem i smutkiem. Cieszę się, że w Tarnobrzegu jest tak profesjonalna firma, która potrafi pomóc i zorganizować godne pożegnanie.